انجمن کامپیوتر دانشگاه ولی عصر رفسنجان
برای استفاده کامل از امکانات انجمن می بایست به انجمن وارد شوید، اگر هنوز عضو انجمن نیستید دکمه ثبت نام را فشار داده و در غیر اینصورت دکمه ورود را برای وارد شدن به حساب کاربری خود فشار دهید.

افزایش شارژموبایل با یخچال !

View previous topic View next topic Go down

افزایش شارژموبایل با یخچال !

Post by nvdcmptr on 6/10/2009, 4:16 am

کارتریچ خالی شده است!


شب هنگام است و کارتریج دستگاه چاپگر خالی شده است و شما به شدت نیاز دارید که از چند صفحه ای پرینت بگیرید. برای این کار کافی است کارتریج را از چاپگر خارج کنید و به مدت دو تا سه دقیقه آن را با سشوار گرم کرده و دوباره داخل چاپگر قرار دهید.به این ترتیب جوهر خشکی که به دیواره های کارتریچ چسبیده است گرم می شود. این جوهر می تواند برای چاپ کردن سه چهار صفحه کافی باشد.


افزایش شارژ باتری تلفن همراه با گذاشتن آن در یخچال!


اگر تلفن همراه را در جیب خود قرار دهید گرمای بدن موجب گرم شدن باتری می شود و فرایند شیمیایی را که موجب تخلیه شارژ باتری می شود تسریع می کند.بنابراین باید تلفن همراه را در کیف و یا روی کمربند خود قرار دهید. اگر فراموش کرده بودید شارژر را با خود از خانه به سفر ببرید، می توانید حداقل برای انجام آخرین تلفنهای پیش از بازگشت به خانه از این روش استفاده کنید: تلفن همراه را خاموش کنید و تمام شب آن را در یخچال نگه دارید.این گونه می توانید تا مدت زمان بیشتری شارژ باتری را نگه دارید.


قرار دادن تلفن همراه خیس شده در کیسه برنج برای ممانعت از خراب شدن آن!


تلفن همراه شما در داخل آب افتاده است. تلفن همراه را از آب خارج کنید و برای جلوگیری از ایجاد یک اتصال کوچک مخرب، بلافاصله باتری را از آن جدا کنید.سپس، تلفن را خشک کنید و آن را داخل کیسه برنج خشک قرار دهید. به این ترتیب رطوبت به طور طبیعی از تلفن همراه به برنج منتقل می شود.


استفاده از اتصال بی سیم "وای- فی" در هر گوشه با پاکت چیپس


در سالن خانه خود اینترنت Adsl دارید اما دستگاه "وای- فای" نمی تواند سیگنال پهنای باند را به اتاق خواب نیز برساند، به این ترتیب امکان استفاده از اینترنت در تخت از شما سلب می شود.قبل از رفتن به خریدن چند دستگاه تقویت کننده گران قیمت یعنی پاکت چیپس را امتحان کنید! این کاغذ آلومینیومی، بدون نیاز به سیم، باکتری و هر چیز دیگری می تواند برای ساخت یک تقویت کننده امواج رادیویی به شما کمک کند.


کاغذ آلومینیومی را روی چند تکه چوب قرار دهید و آن را جلوی دستگاه وای- فای بگذارید. به این ترتیب سیگنال "وای- فای" به سوی اتاق خواب تقویت می شود.فراموش نکنید از این روش برای سوء استفاده از دستگاه وای- فای و اینترنت مجانی همسایه استفاده نکنید!


هارد دیسک از کار افتاده را در فریزر بگذارید!


تمام هارد دیسکها می توانند در مدت زمان مشخص و محدودی کار کنند. اگر هارد دیسک رایانه شخصی شما غیرقابل استفاده شد می توانید آن را در فریزر بگذارید.زمانی که آن را بیرون آورید و در دمای محیط قرار دهید، بخشهایی از هارد شما باز می گردد و به این ترتیب پیش از از بین رفتن تمام اطلاعات خود می توانید بخشهایی از آن را احیا کنید.
منبع:http://www.konjkav.com

_________________
گردن چه نهي به هر قفايي / راضي چه شوي به هر جفايي
چون شير به خود سپه شکن باش / فرزند خصال خويشتن باش
افسرده مباش اگر نه سنگي / رهوارتر آي اگر نه لنگي
avatar
nvdcmptr
Admin

تعداد پستها : 77
اعتبار : 8
Join date : 2009-05-09

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum