انجمن کامپیوتر دانشگاه ولی عصر رفسنجان
برای استفاده کامل از امکانات انجمن می بایست به انجمن وارد شوید، اگر هنوز عضو انجمن نیستید دکمه ثبت نام را فشار داده و در غیر اینصورت دکمه ورود را برای وارد شدن به حساب کاربری خود فشار دهید.
اخبار فناوری اطلاعات
RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Social bookmarking

Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of انجمن کامپیوتر دانشگاه ولی عصر رفسنجان on your social bookmarking website

تست دفاع پیشگیرانه آنتی ویروس ها

View previous topic View next topic Go down

به نظر شما كدام آنتي ويروس بهتر است؟

100% 100% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]

Total Votes : 1

تست دفاع پیشگیرانه آنتی ویروس ها

Post by nvdcmptr on 12/9/2009, 9:45 am

اينم از بدبختي هامون تو ويندوزه كه بايد از آنتي ويروس استفاده كنيم!

ميتونيد مقايسه بين آنتي ويروس ها رو تو اين مقاله مطالعه كنيد
من هم با نتيجه ي اون موافقم و اين نظر را دارم كه اصلا اين سايت روسي جانبدارانه قضاوت نكرده همونطور كه ميدونيم آنتي ويروس Avira كه رو سيستم هاي دانشگاه هم نصب هست تو سايت VB100% بهترين رتبه را آورده بود و تو اين مقاله هم رتبه ي بالاي اون در هوش مصنوعي ميبينيم اما درصد خطاي اون خيلي بالاست (همراه آنتي ويروس Avira نرم افزار قرآني سليم رو نصب كردم اما بهش گير داد و از اجراش جلوگيري كرد.ميتونيد امتحان كنيد! شايد اينم يكي از اشتباهات هوش مصنوعيش باشه)من به شخصه همه ي آنتي ويروس هاي اين مقاله را تست كردم به جز دوتا از اونها(Agnitum وVBA32) و البته بعضي از آنتي ويروس هايي كه تو اين ليست نبودند مثل Quick Heal كه يه محصول هندي است من با اين سطح از تجربه ميگم كاسپر اسكي(Kaspersky) تا حالا كه از بقيه بهتر بوده (قدرت شناسايي 99.7% ويروس ها پس از آپديت)و البته شايستگي هاي Nod32 را هم نبايد ناديده گرفت من الان كسپر رو سيستمم نصبه و خيلي ازش راضي بودم حرف آخر اينكه دو تا گزينه عالي براي آنتي ويروس هست يكي kaspersky و ديگري Nod32 كه اگر كاربر خوب ،حرفه اي و يا نيمه حرفه اي رايانه هستيد (يا اعصاب خوبي داريد)از كسپر استفاده كنيد چون به همه چيز گير ميده از Hidden install برنامه ها گرفته تا هشدار در مورد اتصال به يك پورت نامعتبر تو يه سايت(البته اين مورد براي شبكه كار هاست) اما اگه كاربر عادي هستيد از Nod32 استفاده كنيد چون زياد مذاحم اوقات شريفتون نميشه.
اگه لينك مقاله از كار افتاد بگيد تا اون را آپلود كنم.

Last edited by nvdcmptr on 16/9/2009, 9:24 am; edited 2 times in total
nvdcmptr
Admin

تعداد پستها : 77
اعتبار : 8

Back to top Go down

Re: تست دفاع پیشگیرانه آنتی ویروس ها

Post by meys@m on 15/9/2009, 8:40 am

اگه تو جدول بالا میانگین درصد شناسایی ویروس‌ها رو نگاه کنید، واقعا Avira باید هم پیشتاز باشه!
Avira در اینجا میانگین ۷۰ درصد رو داره و این برای کشوری مثل ایران واقعا یه گزینه خیلی خوب میتونه باشه، هر چند من به آنتی ویروس نیازی ندارم و حرف شما که با تجربه حرف زدید بهتر میتونه سند واقع بشه، اما نباید بدون دلیل Avira رو اینقد پایین و کسپر رو اونقدر بالا برد.

یه دلیلی که میشه در مورد اون حرف زد، درصد مجانی بودن انتی ویروسه، شما میدونین که هم کسپر و هم آویرا تا یه حدی لایسنس مجانی میدن، اما کدوم بیشتره؟
کسپر تا اونجا که من میدونم حداکثر یه لایسنس ۶ ماهه مجانی میده، اما آویرا یه آنتی ویروس مجانی! (دانلود : http://www.free-av.com)
به نظرت داشتن اخلاق و عوض کردن هفتگی ویندوز Very Happy (حالا اگه ویندوز کرک شده نباشه) مهم‌تره؟ یا داشتن ی آنتی‌ویروسی که لایسنس غیر قانونی داره؟

از طرف دیگه هر چند واقعا درصد خطای آویرا بالاست اما این هم نمیتونه یه ملاک باشه، درصد خطای نورتون صفره، ولی عملکردش حدودا ضعیف.

Admin

تعداد پستها : 131
اعتبار : 8

در مورد من
رشته تحصیلی: ریاضی کاربردی

http://anarnet.ir

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top