انجمن کامپیوتر دانشگاه ولی عصر رفسنجان
برای استفاده کامل از امکانات انجمن می بایست به انجمن وارد شوید، اگر هنوز عضو انجمن نیستید دکمه ثبت نام را فشار داده و در غیر اینصورت دکمه ورود را برای وارد شدن به حساب کاربری خود فشار دهید.
اخبار فناوری اطلاعات
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Social bookmarking

Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of انجمن کامپیوتر دانشگاه ولی عصر رفسنجان on your social bookmarking website

مرامنامه انجمن کامپیوتر دانشگاه ولی عصر (عج)

Go down

مرامنامه انجمن کامپیوتر دانشگاه ولی عصر (عج)

Post by meys@m on 7/5/2009, 10:53 am

یک) ‌انجمن کامپیوتر دانشگاه ولی عصر رفسنجان از پذیرش هر گونه عنوانی که به نحوی به شخص یا اشخاصی از کاربران انجمن، اساتید و مدیران دانشگاهی توهین کند و یا واژه‌های رکیک در آن بکار رفته باشد، معذور است و حق پاک کردن یا ویرایش عنوان‌هایی که این موضوع در آنها رعایت نشده باشد را برای خود محفوظ می‌داند. همیشه سعی کنید در نوشته‌ها صبر و حوصله کافی بخرج داده و از نگارش واژه‌هایی که باعث سوءتفاهم شوند خودداری کنید. همیشه پیش از ارسال مطلب خود، یکبار آنرا خوانده و درباره آن فکر کنید.

دو) ‌سعی کنید تا سوال خود را در انجمن مربوطه پرسیده و حتی الامکان از ارسال پاسخ‌های بی ربط به موضوع سوال خودداری کنید. چنين پست هايي پاک خواهند شد!

سه)‌انجمن‌ VRUX برای پاسخ گویی به مشکلات کاربران و کمک به ایشان فعالیت می‌کند، اما در صورت عدم پاسخ دهی به یک سؤال، مسئولیتی متوجه ناظرین انجمن‌ نخواهد بود.

چهار) ‌انجمن VRUX از پذیرش هر گونه عنوانی تبلیغاتی معذور است و حق پاک کردن یا ویرایش عنوان‌هایی که این موضوع در آنها رعایت نشده باشد را برای خود محفوظ می‌داند.

پنج)‌ حتی الامکان سعی کنید تا از ارسال سوالات بصورت پیام خصوصی برای ناظرین خودداری کرده و آنرا در انجمن‌ مطرح کنید تا برای دیگران نیز سودمند باشد، شاید سوال شما سوال دیگری نیز باشد.

شش)‌ مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده‌ی خود ایشان می‌باشد و لزوماً نظر و یا مطلب ایشان مورد تایید مسئولین انجمن نیست.

هفت) ‌از ارسال چند باره یک سوال در مدت کوتاه خودداری کنید. ارسال‌های اضافه و تکراری از انجمن پاک خواهد شد.

هشت) ‌سعی کنید پیش از پرسیدن سوال، مقداری در انجمن جستجو کنید. ممکن است پاسخ سوال شما قبلا در انجمن موجود باشد. ‌به احتمال قوی،‌با این روش سریعتر به پاسخ خود خواهید رسید. ‌در صورت امکان سوال خود را در ادامه عناوین موجود بپرسید.

نه) ‌سعی کنید برای پرسیدن سوالات خود ار عناوین مناسب استفاده کنید. مثلا «مشکل در نصب فتوشاپ» یک عنوان مناسب و «کمک بدبخت شدم!» یک عنوان نامناسب است.

ده) ‌از تایپ سوالات و پاسخ‌های خود به صورت پینگلیش جدا خودداری کنید. ناظرین چنین پست‌هایی را پاک خواهند کرد.

یازده)‌ لطفا از ارسال مطالب سیاسی و انتقادی نسبت به عملکرد دولت (‌در زمینه مخابرات،‌اینترنت،‌فیلترینگ و...)، ‌مشاوره در زمینه انتخاب رشته‌ی دانشگاهی و کلا مطالبی که هیچ ریطی به هدف این سایت یعنی کامپیوتر و برنامه نویسی ندارد، ‌در بخش‌های انجمن ‌شدیدا خود‌داری نمایید! ‌چنین پست‌هایی سریعا و بدون هیچ تذکری توسط ناظرین انجمن پاک خواهند شد!
avatar
meys@m
Admin

تعداد پستها : 131
اعتبار : 8
Join date : 2009-05-06
Age : 28

در مورد من
رشته تحصیلی: ریاضی کاربردی

http://anarnet.ir

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum